Pojišťovací služby

 
Jako středně velká společnost musíte udělat hodně pro úspěch na trhu. Vaši zákazníci od vás vždy očekávají optimální výsledky. Měli byste také tento vysoký nárok na pojištění. Zahrnuje vynikající rady, odborné znalosti a rychlé a spolehlivé vyrovnání nároků na služby, které očekáváte.
 
Chcete-li být nesprávně pojištěni může to také stát draho: Pojištění nemsí být vhodné a pokrýva rizika, která nemůžou skutečně nastat, pojistné nemůže být v souladu s trhem, pojištění - často není známo - může vést k překvapení v případě škody, které mohou být drahé.
 
Naše pojišťovací služba, původně určená pro aktiva našeho sektoru leasingu / financování, se specializuje na pojistné potřeby komerční, středně velké ekonomiky. Kromě klasických komplexních pojistných smluv na dlouhodobá aktiva pokrývají naši specialisté v současné době všechny oblasti pojištění. Ve spolupráci s významnými pojišťovnami i specializovanými společnostmi pro speciální rizika a makléře můžeme zajistit komplexní ochranu z jednoho zdroje nebo pokrývat individuální požadavky na konkrétní oblasti. Díky "all-in-check" jsme rádi, že Vaše stávající smlouvy hodnotí naši specialisté a v případě potřeby poskytují účinnější ochranu před novými produkty.
 
Společnost CONLINK už na území české republiky nepodniká. Pokud máte zájem o finanční služby, můžete požádat například o Ammado půjčky online, které jsou dostupné v ČR. Více informací na https://www.ammadopujcky.cz/pujcka-online


Kontakt

CONLINK Holding AG

Am Schützenplatz 13
D- 21218 Seevetal
 

Tel. +49 (4105) 5021-0
Fax. +49 (4105) 5021-999
E-Mail: info@conlink.de
 

HOME Splnění